Kullanım Koşulları

Bu site üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi MermerCarsi.com’a aittir. Siteyi kullanmadan önce kullanım koşullarını lütfen dikkatlice okuyunuz. Bu internet sitesine girmeniz ve/veya bu site içerisindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

 
MermerCarsi.com, sözleşme şartları da dahil olmak üzere, site ve site uzantılarında mevcut her tür koşulu ve bilgiyi önceden herhangi bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer.
 
Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vb. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Orhun Taş A.Ş. (“Mermer Çarşı”) sorumlu değildir. Mermer Çarşı, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
 
Mermer Çarşı, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
 
Bu internet sitesi Mermer Çarşı’in kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Mermer Çarşı, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.
 
MermerCarsi.com, web sitesinde mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sürekli şekilde kontrol etmektedir. Ancak tüm itinalı çalışmaya rağmen, web sayfalarındaki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir. MermerCarsi.com’un web sitesinde bulacağınız materyal ve bilgiler siteye verildiği anda sunulmuştur, ilgili hizmetin güncel durumu ile sitede yer alan durumu arasında farklılık olabilir. Web sitesindeki bilgilerin, güncelliği, doğruluğu, şartları, kalitesi, performansı, pazarlanabilirliği, belli bir amaca uygunluğu ve MermerCarsi.com sayfasında yer alan ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı ve/veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi ile tamlığı hakkında herhangi bir sarih ya da zımni garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır.
 
Web Sayfasında Değişiklik Yapma Hakkı
 
MermerCarsi.com işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürülüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.
 
Mermer Çarşı, bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, ve diğer markalar, www.MermerCarsi.com alan adı, logo, ikon, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu da dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. İnternet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Mermer Çarşı’in burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.
 
MermerCarsi.com’u kullanmakla; herhangi bir kullanıcının yasal ve ahlaki olmayan davranışlarından MermerCarsi.com’un sorumlu tutulamayacağını, kullanım ilkelerinin zaman zaman değiştirebileceğini, diğer bağlantı sağladığı ama denetleyemediği sitelerin içeriklerinden ve bilgisayarınıza verecek zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmiş sayılırsınız.